Rauwolfia alkaloid (orální cestou) správného používání

dávkování

Missed Dávka

U pacientů užívajících tento lék na vysoký krevní tlak

Pro lepší zapamatování si vzít svůj lék, pokusit se dostat do zvyk brát to ve stejnou dobu každý den.

Tento lék je někdy předepsán společně s určitými dalšími léky. Pokud používáte kombinaci léků, ujistěte se, že budete mít každý lék ve správném čase a to je nemísí. Zeptejte se svého poskytovatele zdravotní péče, které vám pomohou naplánovat cestu, jak Nezapomeňte si vzít své léky ve správný čas.

Pokud tento lék narušuje váš žaludek, může být užíván s jídlem nebo mlékem. Pokud podráždění žaludku (nevolnost, zvracení, žaludeční křeče nebo bolesti) pokračuje nebo se zhorší, poraďte se se svým lékařem.

Léky dávka v této třídě se bude lišit u různých pacientů. Rozkazy svého lékaře nebo podle pokynů na etiketě. Následující informace zahrnuje pouze průměrné dávky těchto léků. Pokud je vaše dávka jiný, neměňte ji, pokud vám to lékař nedoporučí, aby tak učinily.

Množství přípravku, který se závisí na síle léku. Také počet dávek budete užívat každý den, lhůta mezi dávkami a doba si vzít lék závisí na zdravotní problém, pro který používáte lék.

Úložný prostor

Pokud vynecháte dávku tohoto léku, vynechejte zapomenutou dávku a vrátit se ke svému pravidelnému dávkování. Nezdvojujte dávky.

Udržujte mimo dosah dětí.

Ukládat medicínu v uzavřené nádobě při pokojové teplotě, daleko od tepla, vlhkosti a přímému slunečnímu světlu. Chraňte před mrazem.

Nenoste zastaralé léky nebo medicínu již nejsou potřeba.