quad kmen: co to znamená vytáhnout stehenní sval

Amy McGorry

Stupeň 1 je místo, kde má hráč mírné nepohodlí do stehna a bez ztráty pevnosti; Stupeň 2 je, když mírná bolest, otoky a některé ztráta síly dochází; Stupeň 3 je kompletní ruptura vláken opouštějících hráče v silné bolesti a nemůže chodit. Stupeň 3 obvykle vyžaduje chirurgický zákrok.

Kdo “kneeds” čtyřhlavého kmen je vytlačit ?! Špatné hříčky může být nepříjemné, ale stejně tak může neodbytná zranění čtyřhlavý sval. Ať už jste narazila na tvrdé dřevo, roštu nebo diamant baseballu, může čtyřhlavý sval kmene trefil.

Čtyřhlavého svalu je vlastně skupina čtyř svalů v přední stehna, které se připojují k kolena těsně pod kolena. Oni narovnat kolena, které vám pomohou kopat míč. Oni ohýbat kolena, což vám umožní squat. Pohybují se svou nohu dopředu jako spuštění a oheň jako vaše noha dotkne země absorbuje nárazy. Tyto svaly také pomohou skákat a zajistit stabilitu v průběhu jedné noze stojícího jako při layup. (Blame je pro svou neschopnost namočit!)

Sportovci s kmeny čtyřhlavého často stěžují na “tažení” pocit v přední straně stehna. Bolest, otoky, může dojít také podlitiny a svalů něha. Jeho závažnost je roztříděna jakostí

Quadriceps slzy může vyřadit hráče kdekoli od dvou týdnů do tří měsíců v závislosti na závažnosti.

V případě náhlé pohyb přemůže sílu svalových vláken Čtyřkolky ‘, může dojít slzy. Toto zranění je obyčejný v fotbal, basketbal, fotbal, běh a baseball.

Náhlé zvraty může také způsobit slzu v čtyřkolky, ale i další faktory, jako je svalová únava, těsnost a svalové nerovnováhy mohou předurčují k své čtyřhlavý sval slzy.

Roztrhané quad může opravdu nepořádek se svým výkonem. Myslete na sezení do nízkého křesla – čtyřhlavého kontroly přispívají vás spouštění do sedla tím, že pracuje v souzvuku s hamstringy. V případě, že čtyřhlavý nejsou dostatečně silné, aby zvrátit ochromit síly, vy “plop” dolů. Tento “plopping” není to, co chcete sestupovat po odražení basketbal!

Ve fotbale, čtyřkolky smlouvy o pochůzkář, aby narovnat kolena a vrazil ho do vzpřímené polohy z dřepu do soupeřova hráče, který váží 300 liber. Je-li přítomna slza, hráč bude muset méně energie, aby ho zvýšit do hit.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …