příprava na vaše jmenování – lovec syndrom

Co můžeš udělat

Co můžete očekávat od svého lékaře

Budete pravděpodobně první vychovávat své obavy o své dítě se svým lékaře primární péče. Váš dětský lékař pak budete pravděpodobně přesměruje na specialisty pro definitivní diagnózu a léčbu. Nicméně, primární péče lékař Vašeho dítěte obecně stále zůstává zapojit do pomoci koordinovat zdravotní potřeby vašeho dítěte.

Některé z těchto odborníků, které mohou být zapojeny do péče dítěte patří ušní, nosní, krční (ORL), srdce specialista (kardiolog), mozek a nervy specialista (neurolog), očního (oftalmolog), což je dietní sestra, a fyzické, pracovní a logopedi. Genetik mohou být zapojeny do určení diagnózy a poradenství o budoucích těhotenství.

Zde je několik informací, které vám pomohou se připravit na schůzku, a co byste mohli očekávat od lékaře vašeho dítěte.

Připravuje seznam otázek vám pomůže ujistěte se, že pokrývají všechny body, které jsou pro vás důležité. Některé základní otázky, budete chtít zeptejte se svého lékaře patří

Kromě otázky, které jste připraveni zeptejte se svého lékaře, neváhejte se zeptat další otázky, které se vyskytují na vás během svého jmenování. Pokud to pomůže, dělat si poznámky.

Na konci svého jmenování, možná budete chtít shrnout informace, které jste obdrželi se svým lékařem, aby se ujistil, jste to pochopili. Požádat o kopii klinické poznámky svého lékaře pro budoucí použití a komunikaci s jinými zařízeními.

Lékař je pravděpodobné, že vám položit několik otázek. Být připraven na ně odpovědět si může vyhradit čas jít přes nějaké body, které chcete trávit více času. Lékař může požádat