příprava na vaše jmenování

Vy jste pravděpodobně začít tím, že vidí svou rodinu lékaře nebo praktického lékaře. Nicméně, v některých případech, kdy budete volat nastavit schůzku, můžete být odkazoval se ihned ke specialistovi, jako například lékař vyškolený v mozku a nervového systému podmínek (neurologem) nebo neurologem vyškoleným v léčbě epilepsie (epileptologist).

Vzhledem k tomu, schůzky mohou být krátké, a protože tam je často hodně mluvit o tom, že je to dobrý nápad, aby se dobře připravil na vaše jmenování. Zde je několik informací, které vám pomohou se připravit na schůzku, a co může očekávat od svého lékaře.

Udržovat podrobný kalendář záchvatů. Pokaždé, když dojde k záchvatu, zapište si čas, typ záchvatu jste zažili a jak dlouho to trvalo. Také poznamenejte žádných okolností, například nepřijaté léky, nedostatek spánku, zvýšeného stresu, menstruace nebo jiných událostí, které by mohly vyvolat aktivitu záchvatu.

Usilovat o vstup od lidí, kteří mohou sledovat svou záchvatů, včetně rodinných příslušníků, přátel a spolupracovníků, takže můžete zaznamenat informace, které nemusí být znát.

Pak se člena rodiny nebo přítele spolu. Někdy to může být obtížné pamatovat si všechny informace, které jste dostali během jmenování. Někdo, kdo doprovází může pamatovat něco, co jste vynechal nebo zapomněl.

Co můžeš udělat

Také proto, že nemusí být vědom všeho, co se stane, když máte záchvat, Váš lékař může chtít zeptat někoho, kdo je svědkem.

Co můžete očekávat od svého lékaře

Připravuje seznam otázek vám pomůže co nejlépe využít svůj čas s lékařem. Seznam vašich otázek z nejdůležitějších po nejméně důležité v případě vyprší čas. Epilepsie, některé základní otázky, zeptejte se svého lékaře patří

Kromě otázky, které jste připraveni zeptejte se svého lékaře, neváhejte a ptejte se během jmenování kdykoliv, že jste něčemu nerozumím.

Lékař je pravděpodobné, že vám položit několik otázek

Některé stavy a činnosti mohou vyvolat záchvaty, tak to může být užitečné

Co můžete udělat v mezidobí

Také je důležité začít udržet záznam o svých záchvatů před návštěvou svého lékaře.

navštivte svého lékaře