preeklampsie a eklampsie

Také známý jako toxemia, preeklampsie je stav, který se může vyvinout v druhé polovině těhotenství – někdy i dříve. Když se neléčí, může se proměnit v eklampsie, přísnější formu onemocnění.

Preeklampsie způsobuje vysoký krevní tlak a vysokou hladinu bílkoviny v moči. Můžete mít také otoky nohou, nohou a rukou.

Eklampsie je mnohem vážnější, ale s léčbou, jsou vzácné. Kromě známek a příznaků preeklampsie, ženy s eklampsie mají záchvaty. Můžete dokonce jít do kómatu a umírá. A Vaše dítě by mohlo také zemře před, během nebo po porodu.

Nikdo přesně neví, co způsobuje tyto podmínky. Ale někteří vědci podezření na špatnou výživu, vysoké hladiny tuku v těle, nebo špatné prokrvení dělohy.

Tipy pro pálení žáhy Relie; Zdravý plenek: Základní; Zubní Návštěvy pro těhotné ženy

Jedna věc je jistá: úzce spolupracuje s lékařem může zajistit, že máte nejbezpečnější a nejzdravější možném těhotenství.

Kromě otoky, bílkovina v moči a vysoký krevní tlak, známky a symptomy preeklampsie mohou zahrnovat

Mnoho zdravých těhotných žen mít některý z těchto příznaků a nemají preeklampsie. Například některé otok je během těhotenství normální. Ale nové otok ve vašich rukou a obličeje může být výsledkem preeklampsie. Pokud máte otok, který nemá jít pryč s ostatními, spolu s některými z příznaků výše, určitě navštivte svého lékaře ihned.

Dalšími příznaky preeklampsie mohou být zaměněny za chřipku nebo jiné problémy. Nerozhodují sami, co se děje. Informujte svého lékaře ihned, pokud zaznamenáte některý z těchto změn.

Preeklampsie může poškodit vaše orgány. To může také zabránit placentou z poskytování dostatečné množství krve. To znamená, že vaše dítě může dostat potřebné jídlo a kyslík, což může způsobit vaše dítě se narodí velmi malé. To je také jeden z hlavních příčin předčasných porodů. U nedonošených, vaše dítě je rovněž v ohrožení pro jiné problémy, jako je poruchami učení, epilepsie, mozkové obrny a sluchu a vidění problémů.

Zdravé recepty minus Heartbur; Chraňte svou rodinu ze zárodečných; Rozpacích inkontinence?