posttraumatická stresová porucha (pdqâ®): podpůrná léčba [] -overview

Někteří přežili rakovinu zkušenosti s traumatem by tudíž příznaky podobnými příznaky, které zažívají lidé, kteří přežili vysoce stresových situací, jako jsou například vojenské bitvě, přírodní katastrofy, násilné osobní útok (jako je znásilnění), nebo jiným život ohrožujícím příhodám. Tato skupina příznaků se nazývá stresová porucha posttraumatická (PTSD) a obsahuje vyhýbat se situace související s traumatem, neustále myslet na trauma, a je přebuzení.

Gastrointestinální stromální tumor je onemocnění, při kterém abnormální buňky se tvoří v tkáních gastrointestinálního traktu; Gastrointestinální (GI) traktu je součástí trávicího systému organismu. To pomáhá trávení potravy a bere živiny (vitamíny, minerály, sacharidy, tuky, bílkoviny a voda) z potravy, takže mohou být použity v těle. GI traktu se skládá z těchto orgánů; Žaludek; Tenké střevo; Tlustého střeva (tlustého střeva); Gastrointestinální stromální tumory (GIST) …

Tato informace se vyrábí a poskytuje nationâ; Cance; Institute (). Informace v tomto tématu se mohlo změnit, protože to bylo psáno. Nejaktuálnější informace, obraťte se na nationa; Cance; Institut prostřednictvím webových stránek Internet na adrese http: /; cancer.gov nebo volejte 1-800-4 rakovině.

 Veřejné Informace z National Cancer Institute