dýně zdravotní přínosy: s vysokým obsahem vitaminu A a vlákniny, s nízkým obsahem tuku

Jack-o’-lucerny jsou symbolem Halloweenu. Ale to nelze přehlížet dýně jako zdroj výživy. Dýně jsou načteny s vitaminem A a vlákniny a nízký obsah kalorií. Takže to není jen koupit konzervy dýně pro PI; udržovat ji ve spíži vybičovat jeden z těchto rychlých, domácí dýňových receptů: dýňová vdolky, dýně ravioli, nebo dýňovou polévku. Tak to je celoročně léčit!

2 3/4 šálky všestranný FLOU; 1 šálek granulovaný Suga; 1 lžíce pečení powde; 1 lžičky jedlé sod; 1 lžička mleté ​​cinnamo; 1/2 lžičky sal; 1 šálek konzervy pumpki; 3/4 šálku netučný kyselý Crea; 1/3 šálku bez tuku mil; 1/4 šálku zeleniny oi; 1 čajová lžička vanilkové dobývání; 1 velký, např; 1 velké vejce drobet; Vaření Spra; 1 lžíce granulovaný Suga; 1 1/2 lžičky hnědého cukru

1 šálek konzervy pumpki; 1/3 šálku strouhaný parmazán Sýry; 1/4 lžičky sal; 1/8 lžičky černé peppe; 6 wonton wrapper; 1 lžička sal; 1/2 šálku kuřecí Brot; 1 1/2 lžíce nesolené Butte; nasekané petrželky

Zkuste tyto Dýňová recepty od vaření Light časopis.

18 porcí

Předehřejte troubu na 375.

Lehce lžíce mouky do suché odměrky; Úroveň s nožem. Kombinovat mouku a dalších 5 složek (Mouky přes sůl) ve středně velké míse míchání s metla. Udělejte důlek v centru směsi.

Kombinovat dýně a dalších 6 ingredience (dýňová přes vaječného bílku, přidejte do směsi mouky, za stálého míchání, dokud jen vlhký Lžíce těsto do 18 muffin poháry potažené vaření sprej..

Kombinovat 1 lžíce krystalový cukr a hnědé Suga; posypeme muffiny.

Pečeme při 375 po dobu 25 minut, nebo dokud vdolky na jaře zpět, když lehce dotkl v centru. Odstraňte vdolky z pánve immediatel; vychladnout na mřížce. Výtěžek: 18 porcí (velikost porce: 1 muffin).

Kalorie 164 (19% z tuku): FAT 3,5 g (satfat 0,6 g, monofat 0,8 g, polyfat 1,9 g Protein 3,5; sacharidů 29,7 vlákno 1 cholesterol 12m, IRON 1,2 m, sodík 269m; CALCIUM 78 mg.

Pro 6 porcí

Kombinovat dýně, parmazán, ¼ lžičky sůl a černý pepř. Lžíce asi 2 čajové lžičky dýňový směs do středu každého Wonton obalu. Navlhčete okraje těsta s vodá; přinést 2 protilehlé strany dohromady tvoří trojúhelník, svírání hrany těsnění. Umístěte ravioli do velkého hrnce s vařící vodou s 1 čajová lžička sal; vaříme 7 minut a kanalizace v cedníku. Umístěte kuřecí vývar a máslo pa; přiveďte k varu. Přidejte ravioli, házet na kabát. Posypeme petrželkou. Výnos: 6 porcí (velikost porce: 4 ravioli).

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky