těhotenství, plánování práce

Během svého prenatální návštěvy, promluvit se svým lékařem nebo porodní asistentka o tom, co byste chtěli, aby se stalo během své práce. Vezměme si sepsání své preference porodu na porodním plánu, a to buď ve porodu třídě škole nebo na vlastní pěst. Můžete si najít příklady porodní plány na rodičovství webových stránkách.

Při vytváření plánů na narození svého dítěte, zvažte umístění vašeho porodu, který bude dodávat své dítě, a zda chcete trvalou podporu práce z dula, příbuzných, přátel nebo členů rodiny. Pokud jste tak ještě neučinili, je to také dobrý čas se rozhodnout, zda budete navštěvovat porodu třídu vzdělávání, počínaje ve svém šestém nebo sedmém měsíci těhotenství.

Další informace o porodu dopředu. Promyslet vašich preferencí pro větší pohodlí opatření, úlevu od bolesti, léčebných postupů a monitorování plodu. A promyslet, jak chcete zvládnout své první hodiny se svým novorozence. Chcete-li se dozvědět více a porodu.

Plánovat dopředu pro prsu -feeding učení o prsu -feeding a nalezení dobrého kojení konzultanta dopředu a nákup potřebné zásoby. Chcete-li se dozvědět více, kojení.

Někdy během těhotenství, může získat informace o pupečníkové krve bankovnictví. Pupečníkové krve je krev vlevo v pupeční šňůry po narození. Přemýšlet o tom, zda chcete do banky pupečníkové krve Vašeho dítěte pro možné budoucí použití.