těhotenství a věk: těhotná po 35. rizik

Většina žen, které jsou starší než 35 mít zdravé těhotenství. Ale jak jste věku nad vaše poloviny 30. let, určitá rizika se zvýší. Jste-li starší matky-k-být, můžete zvýšit své šance na zdravé těhotenství. Navštivte svého lékaře na vyšetření, než otěhotníte. Udržovat pravidelný harmonogram prenatální prohlídky, když jste těhotná. Jíst dobře a dostat cvičení a dostatek odpočinku také vám pomůže mít zdravé těhotenství.

Podle zákona o cenově dostupnou péči, mnohé zdravotní pojistné plány zahrnují prenatální služby, včetně screeningových testů a kojící podporu, a to bez nákladů na vás. Další informace.

Zdravotní pojištění Center

Lékař Vás bude pozorně sledovat chytit většinu problémů brzy. Při každé návštěvě, bude váš krevní tlak kontrolovat, aby se ujistil, že je normální. Vaše moč bude také kontrolována bílkovin. Oba vysoký krevní tlak a bílkoviny v moči jsou příznaky preeklampsie. Také budou testovány na diabetes. Můžete mít testy, aby zjistili, zda váš plod (dítě) má určité genetické problémy.

1 z 132 žen věku 35; 1 z 83 žen věku 37; 1 z 40 žen věku 40; 1 z 12 žen ve věku 45.

Většina případů Downova syndromu těhotenství (a jiné problémy chromozomálních) se vyskytují u starších žen. Je-li testování vrozených vad provedeno v rané fázi druhého trimestru, plodů s vrozených vad jsou uvedeny v about: 1

Vzhledem k tomu, šance, že plod bude mít zvýšení problém chromozomu související ve svých pozdějších 30. a 40. let, váš lékař nebo porodní asistentka nurse- bude pravděpodobně doporučí screening vrozených vad.

Těhotné ženy a jejich partneři si mohou vybrat, zda se mají testy pro vrozené vady. To může být tvrdý a emocionální volba. Budete muset přemýšlet o tom, co výsledky testu by pro vás znamená a jak by mohly mít vliv na vaše rozhodnutí o svém těhotenství. Vy a váš lékař může vybrat z několika zkoušek. Co si vyberete, závisí na vašich představ, kde jste ve své těhotenství, vaše rodinné anamnézy a jaké zkoušky jsou k dispozici ve vaší oblasti. Můžete mít žádné testy, jeden test nebo několik testů.