Rotarix

Terapeutické třída: Vaccine

Používá pro Rotarixem

Rotavirus je vážná infekce, která způsobuje průjem a zvracení. To může také způsobit vážné dehydrataci u kojenců a dětí.

Tato vakcína se podává pouze nebo pod dohledem lékaře vašeho dítěte.

Při rozhodování o použití vakcíny, rizika užívání vakcíny musí být zváženo proti dobré to bude dělat. Jedná se o rozhodnutí, vy a váš lékař bude dělat. U této vakcíny, doplňuje je třeba zvážit

Informujte svého lékaře, pokud jste někdy měl nějaké neobvyklé nebo alergické reakce na tento lék nebo žádnými jinými léky. Také informujte svého zdravotníka, pokud máte nějaké další typy alergií, jako například na potraviny, barviva, konzervační látky, nebo zvířata. Pro non-předpis produkty, číst Etiketa nebo příbalový přísady opatrně.

Vhodné studie nebyly provedeny na vztah věku k účinkům živé rotavirové vakcíny u dětí mladších než 6 týdnů věku nebo starší než 24 týdnů věku. Bezpečnost a účinnost nebyly stanoveny.

Nejsou dostupné informace o vztahu věku k účinkům živé rotavirové vakcíny u geriatrických pacientů.

Studie u žen naznačují, že tento lék představuje minimální riziko pro kojence při použití během kojení.

Před použitím Rotarix

I když některé léky by neměly být používány spolu vůbec, v jiných případech dvě různé léky mohou být použity společně, i když může dojít k interakci. V těchto případech lékař může chtít změnit dávkování nebo může být zapotřebí další opatření. Pokud přijímáte tuto vakcínu, je obzvláště důležité, aby váš lékař vědět, zda užíváte některý z níže uvedených léčiv. Následující interakce byly vybrány na základě jejich potenciální význam a nejsou nutně all-inclusive.

Příjem tuto vakcínu s některým z těchto léků se nedoporučuje. Lékař může rozhodnout, že použití této vakcíny nebo změnit některé z dalších léků, které užíváte.

Očkování se některý z těchto léků se obvykle nedoporučuje, ale může být v některých případech. Pokud jsou předepsány oba léky společně, lékař může změnit dávku nebo, jak často budete používat jednu nebo obě z těchto léků.

Příjem tuto vakcínu s některým z následujících léků může způsobit zvýšené riziko některých nežádoucích účinků, ale za použití obou léků může být nejlepší léčbu pro vás. Pokud jsou předepsány oba léky společně, lékař může změnit dávku nebo, jak často budete používat jednu nebo obě z těchto léků.

Některé léky by neměly být používány u nebo kolem okamžiku jíst potraviny nebo jíst některé druhy potravin, protože může dojít k interakcím. Použití alkohol nebo tabák s některými léky může způsobit také nastat interakce. Poraďte se se svým lékařem užívání léku s potravinami, alkoholem, nebo tabák.

Přítomnost dalších zdravotních problémů může mít vliv na použití této vakcíny. Ujistěte se, informujte svého lékaře, pokud máte jiné zdravotní problémy, a to zejména

Tato část obsahuje informace o správném použití celé řady produktů, které obsahují Živá rotavirová vakcína. Nemusí to být specifické pro Rotarixem. Přečtěte si prosím opatrně.

Sestra nebo jiný vyškolený zdravotnický pracovník bude svému dítěti tuto vakcínu. Je to dáno ústy. Dávka je specifická pro značku na rotavirové vakcíny a věku dítěte.

Tento lék je třeba věnovat na stanoveného harmonogramu. Pokud vaše dítě vynechal naplánovaný dávku, volejte svého dětského lékaře na další schůzku.

Tento přípravek je dodáván s informační leták pro pacienta. Přečtěte si pozorně informaci. Zeptejte se svého lékaře, pokud máte nějaké otázky.

Dávka tohoto přípravku se bude lišit pro různé pacienty. Rozkazy svého lékaře nebo podle pokynů na etiketě. Následující informace zahrnuje pouze průměrné dávky tohoto léku. Pokud je vaše dávka jiný, neměňte ji, pokud vám to lékař nedoporučí, aby tak učinily.

Množství přípravku, který se závisí na síle léku. Také počet dávek budete užívat každý den, lhůta mezi dávkami a doba si vzít lék závisí na zdravotní problém, pro který používáte lék.

Je velmi důležité, aby Váš dětský lékař kontrolovat průběh vašeho dítěte v pravidelných návštěv, aby se ujistil, že tato vakcína je v pořádku a ke kontrole nežádoucích účinků.

Ujistěte se, že Váš dětský lékař ví, jestli vaše dítě má jakýkoliv druh rakoviny nebo dostává lék nebo postup, který může oslabit imunitní systém, jako jsou steroidy, rakovina léky nebo zářením.

Řekněte svého dětského lékaře, pokud vaše dítě tráví čas s osobou, která má imunitního systému problém nebo rakoviny léky. Váš lékař může doporučit způsoby (například správné mytí rukou po výměně plenek), které pomáhají zabránit šíření vakcinačního viru k ostatním lidem.

Ústní aplikátor této vakcíny může obsahovat suchou přírodní latexovou pryž. Ujistěte se, že Váš dětský lékař ví, jestli vaše dítě mělo alergickou reakci na latexu.

Zavolejte svého dětského lékaře ihned, pokud vaše dítě má průjem, krev ve stolici, vysoká horečka, silné bolesti žaludku nebo zvracení. Může se jednat o příznaky vážné problémy střev nazývá intususcepci.

Spolu s jeho potřebných účinků, léčivý přípravek, který může způsobit, že některé nežádoucí účinky. I když ne všechny z těchto nežádoucích účinků může nastat, pokud se vyskytnou, mohou potřebovat lékařskou pomoc.

Správné použití rotavirovou vakcínu, v přímém přenosu

Poraďte se se svým lékařem nebo zdravotní sestrou okamžitě, pokud některý z následujících nežádoucích účinků

Některé nežádoucí účinky se mohou vyskytnout, které obvykle nepotřebují lékařskou pomoc. Tyto nežádoucí účinky mohou odejít během léčby jako vaše tělo přizpůsobuje medicínu. Také si zdravotník může být schopen říct, o způsobech, jak zabránit nebo omezit některé z těchto nežádoucích účinků. Poraďte se se svým zdravotníka, pokud některý z těchto nežádoucích účinků přetrvávají nebo se zhoršují, nebo pokud máte jakékoliv dotazy o nich

Další nežádoucí účinky nejsou uvedena může také dojít u některých pacientů. Pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, poraďte se se svým lékařem.

Pouze Dostupnost Rx předpis

Těhotenství Kategorie C rizika nelze vyloučit

CSA Plán N není drogou podléhající kontrole

Bezpečnostní opatření při používání Rotarix

Gastroenteritida doxycyklin, ceftriaxon, Rocephin, ampicilin, Vibramycin, Doryx, Monodox, vakcínou proti rotavirům, Principen, Vibra-Tabs, RotaTeq, Morgidox

Rotarixem, Vedlejší účinky

Rotarix (vakcínou proti rotavirům)