Prodrox

Terapeutické třída: Endokrinní-Metabolický Agent

Používá pro Prodrox

Farmakologická třída: hydroxyprogesteron

Tento lék se podává pouze nebo pod bezprostředním dohledem lékaře.

Při rozhodování o použití lékařství, rizika užívání tohoto přípravku musí být zváženo proti dobré to bude dělat. Jedná se o rozhodnutí, vy a váš lékař bude dělat. Z tohoto léku se vkládá by měly být považovány

Informujte svého lékaře, pokud jste někdy měl nějaké neobvyklé nebo alergické reakce na tento lék nebo žádnými jinými léky. Také informujte svého zdravotníka, pokud máte nějaké další typy alergií, jako například na potraviny, barviva, konzervační látky, nebo zvířata. Pro non-předpis produkty, číst Etiketa nebo příbalový přísady opatrně.

vstřikování hydroxyprogesteron caproate není určen pro děti. Bezpečnost a účinnost nebyly stanoveny u dětí mladších než 16 let.

Vhodné studie o vztahu věku k účinkům hydroxyprogesteronkaproát injekce kaproátem nebyly provedeny v geriatrické populaci. Tento lék by neměl být používán u starších žen.

Nejsou k dispozici adekvátní studie u žen pro stanovení kojence riziko při používání tohoto léku během kojení. Zvážit potenciální přínosy proti možným rizikům, než začnete tento lék během kojení.

Před použitím Prodrox

I když některé léky by neměly být používány spolu vůbec, v jiných případech dvě různé léky mohou být použity společně, i když může dojít k interakci. V těchto případech lékař může chtít změnit dávkování nebo může být zapotřebí další opatření. Řekněte lékaře nebo zdravotní sestru, pokud užíváte jakýkoli jiný předpis nebo nepředepsání (over-the-counter [OTC]) lék.

Některé léky by neměly být používány u nebo kolem okamžiku jíst potraviny nebo jíst některé druhy potravin, protože může dojít k interakcím. Použití alkohol nebo tabák s některými léky může způsobit také nastat interakce. Poraďte se se svým lékařem užívání léku s potravinami, alkoholem, nebo tabák.

Přítomnost dalších zdravotních problémů může mít vliv na používání tohoto léku. Ujistěte se, informujte svého lékaře, pokud máte jiné zdravotní problémy, a to zejména

Tato část obsahuje informace o správném použití celé řady produktů, které obsahují hydroxyprogesteron. Nemusí to být specifické pro Prodrox. Přečtěte si prosím opatrně.

Lékař nebo jiný vyškolený zdravotnický pracovník Vám podá tento lék v nemocnici nebo na klinice. Tento lék se podává ve formě střelou do jednoho z vašich svalů, obvykle v oblasti boků (horní vnější plochu hýždí).

Tento lék se podává jednou týdně (každých 7 dní). Začnete dostávat tento přípravek mezi 16 týdnů a 0 dní těhotenství a 20 týdnů a 6 dnů svého těhotenství.

Budete i nadále dostávat tento přípravek jedenkrát týdně až do týdne 37 (přes 36 týdnů, 6 dní svého těhotenství) vašeho těhotenství nebo dokud rodit.

Je velmi důležité, abyste si nenechte ujít dávku a že budete i nadále dostávat tento lék každý týden. Pokud vynecháte dávku, kontaktujte svého lékaře.

Tento přípravek je dodáván s informační leták pro pacienta. Je velmi důležité, abyste si přečíst a pochopit tuto informaci. Ujistěte se, zeptejte se svého lékaře o ničem, které nerozumíte.

Je velmi důležité, že se vrátíte na ordinaci lékaře pro vaše týdenní výstřely. To umožní, aby váš lékař zjistit, zda je lék správně fungují, a rozhodnout, zda by měl pokračovat k jejímu přijetí.

Přestat používat tento lék a poraďte se s lékařem hned, pokud máte bolesti na hrudi, tříslech nebo nohou, zejména telat potíže s dýcháním, náhlý, těžká bolest hlavy, nezřetelná řeč; náhlé, nevysvětlitelné dušnost, A náhlá ztráta koordinace, nebo změny vidění při užívání tohoto léku.

Tento lék může způsobit vážné alergické reakce. Přestat používat tento lék a poraďte se s lékařem hned, pokud máte vyrážku, svědění, nebo velké, úl-jako otoky obličeje, víček, rtů, jazyka, krku, ruce, nohy, nohy, nebo pohlavní orgány po obdržení lék.

Tento lék může způsobit bolest, bolest, svědění, otok nebo podlitiny. Zavolejte svého lékaře ihned, jestliže jste zvýšili bolest nebo nepohodlí, vytékání krve nebo tekutiny, nebo otok v místě vpichu.

Tento lék může ovlivnit hladinu cukru v krvi. Pokud si všimnete změny ve výsledcích vyšetření krve nebo moči cukru zkoušek, nebo pokud máte nějaké otázky, poraďte se se svým lékařem.

Přestat používat tento lék a poraďte se s lékařem hned, pokud máte bolesti nebo citlivost v nadbřišku; světlá stolice; tmavou moč, ztráta chuti k jídlu, nevolnost, neobvyklou únavu nebo slabost, nebo žluté oči nebo kůži. Může se jednat o příznaky závažné poruchy funkce jater.

Neužívejte jiné léky, pokud byly projednány s lékařem. To zahrnuje léky na předpis nebo nepředepsání (over-the-counter [OTC]) léky a bylinných nebo vitaminové doplňky.

Spolu s jeho potřebných účinků, léčivý přípravek, který může způsobit, že některé nežádoucí účinky. I když ne všechny z těchto nežádoucích účinků může nastat, pokud se vyskytnou, mohou potřebovat lékařskou pomoc.

Poraďte se se svým lékařem nebo zdravotní sestrou okamžitě, pokud některý z následujících nežádoucích účinků

Správné použití hydroxyprogesteronu

Některé nežádoucí účinky se mohou vyskytnout, které obvykle nepotřebují lékařskou pomoc. Tyto nežádoucí účinky mohou odejít během léčby jako vaše tělo přizpůsobuje medicínu. Také si zdravotník může být schopen říct, o způsobech, jak zabránit nebo omezit některé z těchto nežádoucích účinků. Poraďte se se svým zdravotníka, pokud některý z těchto nežádoucích účinků přetrvávají nebo se zhoršují, nebo pokud máte jakékoliv dotazy o nich

Další nežádoucí účinky nejsou uvedena může také dojít u některých pacientů. Pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, poraďte se se svým lékařem.

Dostupnost přerušeny ukončen

Těhotenství kategorie B Ne prokázáno riziko pro člověka

CSA Plán N není drogou podléhající kontrole

Bezpečnostní opatření při používání Prodrox

 nebo jít připojit se k podpůrné skupině Prodrox spojit se s ostatními, kteří mají podobné zájmy.

Prodrox Nežádoucí účinky

Prodrox (hydroxyprogesteron)