novotvary (včetně mnohočetného myelomu) léčby (pdqто) plazmatických buněk: [] -stages z plazmatických buněk nádorů

Neexistují žádné standardní staging systémy pro monoklonální gamapatie nejistého významu (MGUS), makroglobulinemie a plazmocytomu.

Hodgkinova lymfomu, také známý jako Hodgkinova nemoc, je typ lymfomu, rakoviny lymfatického systému; Lymfatický systém je síť uzlů (uzly tkáně) spojených nádob, které odčerpají tekutiny a odpadní látky z těla. Mízní uzliny působí jako malé filtry, napínal z cizích organismů a buněk; Lymfatický systém je také podílí na tvorbě důležitých bílé krvinky zvané lymfocyty, které pomáhají chránit proti různým infekcím způsobeným bakteriemi, viry, …

Tento proces slouží k zjistit množství rakoviny v těle se nazývá staging. Je důležité vědět, fáze, aby se plán léčby. Následující testy a postupy mohou být použity v procesu pracovní

Fáze mnohočetného myelomu je založena na úrovni beta-2-mikroglobulinu a albuminu v krvi.

Beta-2-mikroglobulinu a albumin se nacházejí v krvi. Beta-2-mikroglobulinu se nachází na plazmatické buňky protein. Albumin tvoří největší část krevní plazmy. Udržuje úniku tekutiny ze z krevních cév. Přináší také živiny do tkání, a nese hormony, vitaminy, léky a jiné látky, jako jsou vápník, všechny do celého těla. V krvi u pacientů s mnohočetným myelomem, je množství beta-2-mikroglobulinu se zvyšuje a množství albuminu se sníží.

Tyto etapy se používají pro mnohočetného myelomu

I. etapa mnohočetný myelom

Ve fázi I mnohočetný myelom, že hladina v krvi, jsou následující

Stage II mnohočetný myelom

Ve stadiu II mnohočetného myelomu, hladina v krvi, jsou následující

Fáze III mnohočetného myelomu

Ve stupni III mnohočetný myelom, krevní hladina beta-2-mikroglobulinu, je 5,5 mg / l nebo vyšší.

Tato informace se vyrábí a poskytuje nationâ; Cance; Institute (). Informace v tomto tématu se mohlo změnit, protože to bylo psáno. Nejaktuálnější informace, obraťte se na nationa; Cance; Institut prostřednictvím webových stránek Internet na adrese http: /; cancer.gov nebo volejte 1-800-4 rakovině.

 Veřejné Informace z National Cancer Institute